Showroom

Showroom svítidel Lumidée - představení osvětlení ve skutečné instalaci

Showroom svítidel Lumidée představuje moderní designová svítidla a světelná řešení ve skutečné instalaci. Zákazníci si zde mohou prohlédnout fungující svítidla v praxi.

Návštěvu showroomu si můžete domluvit na telefonním čísle +420 734 448 247 nebo zprávou na info@lumidee.cz.

Brno

Showroom Brno, Podolí 474, nedaleko MČ Slatina

Návštěvu showroomu si můžete domluvit na telefonním čísle +420 733 644 353 nebo zprávou na info@lumidee.cz.

Hradec Králové

Showroom Hradec Králové, Pražská 142

Návštěvu showroomu si můžete domluvit na telefonním čísle +420 731 496 239 nebo zprávou na info@lumidee.cz.

Pro potřeby architektů, projektantů i individuálních investorů provozuje společnost Lumidée v Praze, Brně a Hradci Králové showroom svítidel. V showroomech Lumidée si návštěvníci mohou prohlédnout vybraná svítidla, jak vypadají v reálné instalaci a zjistit do jaké míry jejich světlo vyhovuje jejich očekáváním. Současně každý showroom osvětlení Lumidée představuje modelová řešení, na kterých je možné pro lepší představu předvést fungování typově obdobných svítidel, která s ohledem na kapacitu prostrů není možno v celkové šíři představit.

V pražském sídle společnosti prezentuje Lumidée neotřelý přístup k problematice propojení designu osvětlení s architekturou tak, jak ho pojímá společnost Viabizzuno. Svítidla se vyznačují nápadem, perfektní propracovaností a čistotou tvarů. Důraz je kladen především na světlo samotné a na inspirativní architektonické nápady.

Brněnská pobočka doplňuje světelná řešení Viabizzuno také prezentací tradičních značek francouzských lamp LAMPE GRAS a MANTIS.

Showroom svítidel v Hradci Králové je produktově nejpestřejší. Představuje kondenzovaný průřez různými značkami a typy svítidel.

Každý showroom svítidel Lumidée nabízí kromě představených svítidel také odborné poradenství. Světelní technici návštěvníkům poskytnou veškeré technické podrobnosti k jednotlivým svítidlům. Současně pomohou rozšířit nabídku možností osvětlení tisíce dalších svítidel z katalogů výrobců včetně individuálních řešení na míru. Zákazníci mohou vybírat zcela dle vlastní představy. Mohou se zaměřit na požadavek designu, nebo na hledisko úspory nákladů. Módním požadavkem jsou v současnosti hlavně svítidla osazená moderními LED zdroji.