Služby

Základem pro výběr správných svítidel jsou kvalitně zpracované projekty osvětlení – zárukou kvality je Lumidée

Světelní odborníci společnosti Lumidée jsou připraveni poskytnout své služby každému člověku nebo instituci a zpracovat jejich projekty osvětlení. Přijít je možné v jakékoliv etapě realizace projektu. Nejlepší je samozřejmě zahájení spolupráce již od prvotní fáze plánování, kdy je možné využít nejširší škálu možností a řešení.

Světelní technici Lumidée zpracovávají projekty osvětlení podle zadání architektonického návrhu, stavebního projektu a/nebo investora. Podle světelně technických parametrů osvětlovaného prostoru navrhnou technici nejvhodnější osvětlení. Při své práci zohledňují energetickou náročnost a rozpočet projektu osvětlení. Výsledný projekt přesně stanovuje počty a vlastnosti svítidel s ohledem na světelně technické požadavky prostoru. Lumidée navržená svítidla současně může dodat. Výhodou dodávky svítidel přímo z Lumidée je skutečnost, že nemůže dojít k následné záměně, která by mohla mít na svědomí změnu parametrů osvětlení. Druhou výhodou je cena, kdy zákazník platí pouze za dodaná svítidla, cena projektu se už neúčtuje.

Služby společnosti Lumidée:

  • projekty osvětlení pro široký okruh oblastí (osvětlení pro průmyslové a administrativní budovy, školy, rodinné domy a vily, veřejné osvětlení nasvětlování památek)
  • dodávky svítidel podle projektu i individuálně (LED svítidla, tradiční zářivková a výbojková svítidla, úsporné osvětlení…),
  • nabídka a projekce systémů nouzového osvětlení (nouzové systémy s centrálním monitoringem; LED nouzová svítidla),
  • špičkový servis (světelně technické návrhy, 3D vizualizace, zakreslení do výkresů, konzultace s elektro projektanty a architekty včetně návrhů inteligentního řízení osvětlení budov),
  • součástí servisu jsou výpočty denního a sdruženého osvětlení pro architekty a projektanty
  • certifikované měření osvětlení.

Tým Lumidée se skládá ze zkušených odborníků v oboru osvětlení, kteří dokáží pomoci nejen se standardními projekty osvětlení, ale také s méně běžnými zadáními. Pro kontakt klikněte zde.

 

Ikona
Reklamační protokol PDF
Ikona
Reklamační protokol XLS