p.k. Solvent Olomouc

Osvětlení skladů společnsoti p.k. Solvent - distribuční centrum Olomouc

Projekt olomouckého distribučního centra předsatavuje příklad velkého projektu osvětlení skladů a administrativních budov společnosti p.k. Solvent

Společnost p.k. Solvent patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s drogistickým zbožím. Provozuje obchodní síť drogérií Teta která pokrývá 700 prodejen, dodává zboží do 5.500 maloobchodních prodejen.

Pro osvětlení skladů společnosti p.k. Solvent bylo potřeba využít svítidla, která dobře osvětlí rozsáhlé sklady s vysokými stropy a vysokými řadami regálů. Pro tento účel je třeba využít svítidla označovaná jako tzv. hlubokozářiče, které mají uzpůsobený úhel vyzařování tak, šel pod malým úhlem přímo dolů a osvětlil úzký prostor vymezená regály.

V projektu p.k. solvent byla využita LED svítidla značky RIDI, která patří mezi nejkvlaitnější technická svítidla na evropském trhu. Konkrétně pro daný účel byla vyvinuta série RIDI LINIA LED, která navazují na osvědčená a dlouhodobě prověřená zářivková svítidla RIDI LINIA s vyznačují se vynikajícími světleně technickými vlastnostmi. Pro osvětlení kanceláří a komunikačních chodeb byla použita italská vestavná LED svítidla Disano. Pro osvětlení venkovních prostor byla využita venkovní LED svítidla značky Disano. Jdená se o masivní nasvětlovací reflektory a uliční svítidla.

Kromě olomouckého distribučního skladu projekotvalo a dodávalo Lumidée svítidla také do dalších skladů a administrativních prostor ústředí p.k. Solvent v Šestajovicích.

Železniční 7, Chválkovice, 779 00 Olomouc, Česko