DB Schenker Nový Jičín

Osvětlení skladových prostor DB Schenker Nový Jičín

osvětlení skladových prostor Nový Jičín

Společnost Lumidée se podílí projekčními pracemi i dodávkou svítidel na výstavbě průmyslových parků po celé České republice. Příkladem je velký projekt osvětlení skladových prostor v areálu CTParku v Novém Jičíně, který provozuje významná mezinárodní dopravní společnost DB Schenker jako Sklad pozemních přeprav.

Moderní objekt má plochu 1850 metrů čtverečných, je vybaven veškerým současným vybavením pro bezvadný provoz regionálního logistického střediska. V Novém Jičíně se odbavují také mezinárodní linky z Polska, Německa a Slovenska.

V rámci projektu CTPark Nový Jičín se uplatnila zářivková svítidla i LED svítidla. Hlavním měřítkem výběru byla pořizovací cena a návratnost investice. V případě CTParku Nový Jičín byla použita průmyslová svítidla německé značky Ridi a italská svítidla Disano. Své uplatnění v projektu našla i svítidla domácích výrobců – VM Elektro.

Hřbitovní 2263/80, 741 01 Nový Jičín, Česko
osvětlení skladových prostor Nový Jičínosvětlení skladových prostor Nový Jičínosvětlení skladových prostor Nový Jičínosvětlení skladových prostor Nový Jičínosvětlení skladových prostor Nový Jičín