Restaurace Jablunkov

Osvětlení resturace hotelu Bulawa Jablunkov

Osvětlení restaurace v malém městě může splňovat cenové i estetické nároky

Město Jablunkov leží v nejzazším koutu moravské části Slezska, v malebném slezském okraji Beskyd. Historicky si vydobylo pozici regionálního střediska. Přímo v historickém zástavbě Mariánského náměstí města Jablunkov se nachází útulný tříhvězdičkový hotel a restaurace Bullawa. A právě interiér restaurace podstoupil v minulém roce kompletní rekonstukci. Pro návrh osvětlení restaurace oslovil architekt projektu společnost Lumidée, která zpracovala projekt osvětlení a dodala navržená svítidla.

Osvětlení restaurace bylo provedeno pomocí dvou typů závěsných svítidel s žárovkovým LED světelným zdrojem. Potřebná intimita prostředí byla navozena zlatými odraznými reflektory svítidel. V prostoru baru, kde je potřeba vyšší světlené intenzity byly zvoleny bílé odrazné plochy. Podhledy po horním obvodu některých místností byly instalovány LED hliníkové profily Ledlinea. Jejich světlo vhodně doplňuje celkový velmi příjemná dojem z citlivě upraveného interiéru.

Hotelu Bullawa je rozhodně skvělým typem jako nástupní místo pro návštěvníky slezské části Beskyd po celý rok. V blízkosti se nacházejí lyžařské vleky, běžecké tratě a kvalitně značené turistické a cyklotrasy.

Hotel Bullawa, Mariánské nám. 24, 739 91 Jablunkov, Česko