Pro.Med Praha

Interiéry společnosti Pro.Med, příklad pro dokonalé uplatnění designové osvětlení v administrativních prostorách

designové osvětlení

Investice do nového administrativního sídla bývá velmi nákladná a kvalitní designové osvětlení se často stává obětí úspor ve finální části realizace projektu. Příkladem, kde investor lákadlu rychlých úspor nepodlehl a nechal realizovat osvětlení administrativních  na architektovi je prostor společnosti Pro.Med v budově Delta administrativního komplexu BB centrum v Praze na Pankráci.

Výsledkem je atraktivní a reprezentativní prostor, ve kterém se každý návštěvní cítí příjemně. Projekt osvětlení zpracovala společnost Lumidée. Rozsáhlé oteřené prostory vyplnila velká kruhová svítidla  Liquid Line a Ringo Star s přímým/nepřímým vyzařováním. Osvětlení malých jednacích místností zajišťují extravagantní svítidla Amorphicon, kombinace svítidel Oh!Smash nebo závěsná svítidla Mr. Magoo. Další prostory byly osvětleny standardními svítidly kvalitních evropských výrobců.

Administrativní budova, nesoucí označení DELTA, je situována v jihovýchodní části BB Centra, v lokalitě ohraničené ulicemi Vyskočilova a Václava Sedláčka. Tvoří ji dva objekty, oba ve tvaru písmene H, které jsou vzájemně propojeny partérem. Autorem návrhu DELTY je, stejně jako v případě dalších budov tvořících BB Centrum, ateliér Aulík Fišer architekti.

Telčská 377/1, 140 00 Praha 4-Michle, Česko
designové osvětlenídesignové osvětlenídesignové osvětlenídesignové osvětlenídesignové osvětlenídesignové osvětlení ringo stardesignové osvětlení ringo stardesignové osvětlení Amorphicondesignové osvětlení Mr.Magoodesignové osvětlení Amorphicondesignové osvětlenídesignové osvětlenídesignové osvětlení